Automatyczne znakowanie etykietą – Etisoft dostawcą dla integratorów systemów automatyki

7 wrz 2021 - Michał Wąs

Etisoft jest wieloletnim dystrybutorem i producentem rozwiązań do automatycznego znakowania produktów etykietami samoprzylepnymi.

Integratorzy systemów automatyki przemysłowej, producenci maszyn oraz linii produkcyjnych wielokrotnie w realizowanych projektach muszą uwzględniać automatyczne znakowanie produktów etykietami samoprzylepnymi. Wybór sprawdzonego dostawcy rozwiązań aplikujących lub drukująco-aplikujących nie jest prosty.

Nasza firma Etisoft jest m.in. wieloletnim dystrybutorem i producentem rozwiązań do automatycznego znakowania produktów etykietami samoprzylepnymi. Specjalizujemy się w dostarczaniu gotowych systemów do klienta końcowego oraz we wsparciu sprzętowym w obszarze AutoID integratorów i producentów automatyki przemysłowej.

Nasza współpraca z integratorami i producentami linii produkcyjnych polega przede wszystkim na doborze odpowiedniego rozwiązania znakującego, które spełni wymogi realizowanego projektu. W zakresie podstawowej współpracy uwzględniliśmy również instalację wdrażanego systemu aplikującego z pełnym przeszkoleniem oraz parametryzacją.

Automatyczne znakowanie etykietą – rozwiązania standardowe

W przypadku aplikacji standardowych zazwyczaj proponuje się aplikatory produkowane seryjnie, co pozwala skrócić czas realizacji i obniżyć koszty inwestycji. Przykładowo, znakowanie automatycznymi aplikatorami etykiet kartonów i palet w procesach produkcyjnych, magazynowych i logistycznych obsłużone może zostać przez łatwo konfigurowalne aplikatory seryjne. Rozwiązania w tym zakresie skierowane są do dostawców systemów transportu wewnętrznego oraz linii produkcyjnych.

znakowanie etykietą

Automatyczne znakowanie etykietą – rozwiązania niestandardowe

Rozwiązania niestandardowe, które pojawiają się w wymagających procesach produkcyjnych (np. branża automotive, AGD) wiążą się z koniecznością przygotowania dedykowanego projektu. Następnie produkcji prototypu i wykonaniu dużej ilości testów. Potwierdzają one poprawność działania dla wielu wariantów i scenariuszy, w których maszyna będzie użytkowana. W konsekwencji proces dostarczenia gotowego rozwiązania jest znacznie dłuższy niż w przypadku urządzeń seryjnych. Zaletą takiej ścieżki realizacji jest wpływ integratora lub producenta na rozwiązania zastosowane w budowanym prototypie. To np. rodzaj użytych komponentów, interfejsy komunikacyjne itp. Chodzi o współdziałanie z innymi elementami projektu przebiegało pomyślnie, zgodnie z przyjętymi założeniami.

Wielokrotnie udało nam się z sukcesem zasilić naszymi produktami projekty realizowane przez integratorów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zapewniamy pełne wsparcie w trakcie trwania projektu oraz w okresie posprzedażowym i pogwarancyjnym.

Jeśli jesteś producentem linii technologicznych, transportujących lub maszyn produkcyjnych i stajesz przed koniecznością uwzględnienia w projekcie automatycznego znakowania etykietą samoprzylepną – zapraszamy do kontaktu z nami. Szczegółowo omówimy i przedstawimy rozwiązania, które możemy Ci zaproponować.

Zapytanie

Podobne artykuły

Back to top