etykiety samoprzylepne, druk na żądanie

Druk samoprzylepnych etykiet na żądanie

2 lip 2021 - David Woetmann

Zwiększona wydajność, niższe koszty i znacznie lepsze zarządzanie zasobami – to z pewnością oczekiwania każdego przedsiębiorcy. Rozwiązanie, które umożliwia druk etykiet na żądanie w dokładnie zaplanowanych ilościach, dostosowanych do liczby oferowanych produktów, jest odpowiedzią na te oczekiwania.  

Kolorowa drukarka etykiet i druk etykiet na żądanie to opcje, które mogą być stosowane w przypadku coraz większej gamy produktów. Widzimy je szczególnie mocno w rozwijającym się sektorze private label, wymagającym etykiet dla marek własnych. Druk etykiet na żądanie – to rozwiązanie sprawdza się w wielu branżach opierających swoją działalność oferując unikalne produkty w limitowanych seriach. Samoprzylepne etykiety dla producentów marek własnych – dowiedz się więcej o tym jak poprzez nasz oddział – Etisoft Nordic – rozwiązaliśmy problem, z którym zmierzył się klient produkujący naturalne kosmetyki.

Etisoft Nordic zaproponował firmie DM Skincare drukarkę Epson C7500 Colorworks oraz półautomatyczny dozownik PK 52 do etykietowania naszą gamą etykiet.

druk etykiet na żądanie, aplikacja etykiet

Kolorowa drukarka etykiet – oczekiwania i potrzeby klienta

  • elastyczne drukowanie etykiet
  • częste zmiany wzorów etykiet
  •  potrzeba generowania mniejszej ilości wydruków / projektów
  •  szybka konfiguracja układu etykiety
  •  wysoka jakość wydruku
  •  dobra ekonomika druku
  •  rozwiązanie dla „marek własnych”.
etykiety samorzylepne, druk etykiet na żądanie

Druk etykiet na żądanie – usprawnienie w przypadku marek własnych

DM Skincare może teraz przede wszystkim szybko i łatwo tworzyć własne układy wydruków i drukować je natychmiast w dowolnej ilości.

Wcześniej DM Skincare zlecało cyfrowy druk etykiet – ze względu na technologię wymuszało to produkcję ilości większych, niż faktyczna potrzeba. Generowało to koszty i tworzyło zbędne ilości magazynowe.

Korzystając z wyboru rozmiarów etykiet w wodoodpornym białym matowym PP, DM Skincare może teraz drukować wszystkie warianty swoich produktów.

Dzięki optymalnej technologii drukowania firmy Epson koszty drukowania etykiet zredukowaliśmy do bardzo konkurencyjnego poziomu.

DM Skincare korzysta z programu BarTender do projektowania, automatyzacji, zarządzania i drukowania etykiet. Oprogramowanie pozwala na dużą elastyczność przy projektowaniu etykiet.

Drukarka Epson C7500 Colorworks zapewnia DM Skincare dużą elastyczność w konkurencyjnych cenach – na magazynie nie ma już zbędnych  etykiet.

Dzięki elastycznemu półautomatycznemu dozownikowi etykiet PK 52 rozwiązaliśmy zadanie aplikowania etykiet produktów na buteleczki i inne cylindryczne przedmioty.

KARINA HJORTH – założycielka DM Skincare

Produkujemy lokalnie kosmetyki na zachodnim wybrzeżu Jutlandii. Zainwestowaliśmy w drukarkę etykiet Epson 7500 oferowaną przez Etisoft, aby osiągnąć większą elastyczność z myślą o naszych dużych i małych klientów oferujących prywatne marki.

Dzięki temu zarówno nasi klienci, jak i my nie mamy już w magazynie etykiet, które nigdy nie będą używane. W ten sposób nie marnujemy pieniędzy. Teraz jesteśmy również w stanie szybko przedstawić klientom projekty tworzone przez grafików.

Jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem dla swojej firmy? Chcesz dowiedzieć się więcej jak działa druk etykiet na żądanie, szczególnie na potrzeby producentów marek własnych?

Skontaktuj się z nami, żeby dowiedzieć się jak kolorowa drukarka etykiet pomoże Ci w samodzielnym druku etykiet.

Zapytanie

Podobne artykuły

Back to top