Drukarka do etykiet kolorowych – jaką wybrać? Oferta Epsona

9 lis 2021 - Marek Gaweł

Stale rosnąca konkurencja na rynku sprawia, że znakowanie towarów spełnia nie tylko funkcję nośnika informacji, ale przejmuje również role marketingowe mające przykuć uwagę potencjalnego klienta. Kolorowa etykieta umożliwia wyróżnienie istotnych dla konsumenta treści oraz przedstawia graficznie zawartość opakowania. Jak w samodzielnym druku takich etykiet może pomóc drukarka do etykiet kolorowych?

Samodzielny druk etykiet na żądanie minimalizuje odpady – drukujemy tylko tyle ile potrzebujemy. Wydruk w dowolnym momencie eliminuje potrzebę utrzymywania wysokich stanów magazynowych. Krótki czas przygotowania etykiety i natychmiastowa gotowość do druku doskonale sprawdzi się przy wydrukach często zmieniających się wzorów.

Drukarka do etykiet kolorowych – opcja dla niewielkich firm, jak i druku w ilościach przemysłowych

W ofercie marki Epson znajdziemy rozwiązania spełniające niemal wszystkie podstawowe potrzeby w zakresie druku kolorowych etykiet.

Drukarka ColorWorks C3500 to najlepsze rozwiązanie dla klientów rozpoczynających przygodę z samodzielnym drukiem etykiet kolorowych. Wydajność urządzenia pozwala na wydruk kilkuset etykiet dziennie. Tym samym przeznaczona jest dla niewielkich zakładów produkcyjnych, małych firm kosmetycznych, sklepów ogrodniczych, kwiaciarni. Niewielkie wymiary urządzenia sprawiają, że może być używane na niemal każdym stanowisku pracy. Maksymalna rozdzielczość głowicy 720×360 dpi zapewnia satysfakcjonującą jakość drukowanych etykiet. Zastosowany tusz pigmentowy zapewnia druk etykiet odpornych na ścieranie, działanie wody czy blaknięcie.

drukarka etykiet kolorowych

Epson C3500

Drukarki Serii ColorWorks C6000 oraz C6500 dedykowane są dla średniozaawansowanego użytkownika. Przyjazny interfejs sprawia, że obsługa urządzenia jest łatwa i przyjemna, nie wymaga specjalnego przeszkolenia. Maksymalna rozdzielczość głowicy drukującej 1200×1200 dpi gwarantuje druk wysokiej jakości etykiet. Drukarki występują w wersji z automatyczną gilotyną (Ae) lub dyspenserem etykiet (Pe). To właśnie ta funkcja sprawia, że jest to unikatowe urządzenie na rynku i możliwe do zintegrowania z automatycznym aplikatorem etykiet. Użytkownik otrzymuje tym samym zestaw drukująco-aplikujący na linię produkcyjną. Seria C6000 obsługuje nośniki o szerokości od 25,4 mm do 112 mm, natomiast seria C6500 w zakresie 25,4 mm do 215,9 mm.

drukarka etykiet kolorowych

Epson C6000
drukarka etykiet kolorowychEpson C6500

Drukarka etykiet z nawijarką – taka opcja też jest możliwa

EPSON C7500 oraz C7500G to profesjonalne drukarki kolorowych etykiet. Maksymalna rozdzielczość głowicy drukującej 600×1200 dpi zapewnia doskonałej jakości wydruki. Wydajność drukarki pozwala na wydruki w ilościach przemysłowych zaspokajając potrzeby nawet wymagających użytkowników. Dostępna opcjonalnie nawijarka etykiet umożliwia pracę w systemie roll-to-roll. Model C7500 z atramentem pigmentowych przeznaczony do pracy z materiałami matowymi, model C7500G z atramentami wodnymi polecany do nadruków na materiałach z połyskiem. Dzięki dostępnej emulacji ZPL drukarkę w łatwy sposób można zintegrować z istniejącymi systemami klienta lub wstawić w miejsce dotychczas pracujących drukarek termotransferowych.
Epson C7500

Jeśli chcesz być niezależny, drukować etykiety na żądanie w ilościach jakie potrzebujesz – zapoznaj się z możliwościami drukarek do etykiet kolorowych. Pomożemy we właściwym wyborze!

Zapytanie

Podobne artykuły

Back to top