Drukarka termotransferowa Citizen CLS700III/703III trzeciej generacji. Udana transformacja znanego urządzenia

18 cze 2024 - Arkadiusz Krużycki

Citizen po dość długim czasie odświeża swoją bardzo udaną serię drukarek przemysłowych CLS700III/703III. To już trzecia generacja tego modelu. O ile pomiędzy pierwszą generacją a drugą nie było kompletnie widać różnicy, to atuty tej drukarki termotransferowej trzeciej generacji są widoczne już gołym okiem.

Drukarka termotransferowa Citizen CLS700III/703III

Drukarka termotransferowa z przyjaznym interfejsem i Ethernetem

Pierwszym, dość mocno wyróżniającym się aspektem jest kolorowy wyświetlacz dotykowy, który jest intuicyjny i przyjazny w obsłudze. Poszczególne sekcje ustawień są podzielone na kolorowe kafelki. Przy dłuższym użytkowaniu pomaga to znaleźć właściwą, szukaną przez nas funkcję. Na froncie panelu dotykowego mamy listę naszych ulubionych ustawień. To znacznie ułatwia pracę, ponieważ nie trzeba wchodzić poprzez kafelki do ustawień, np. intensywności zaczernienia druku. Wystarczy raz w ustawieniach zaznaczyć gwiazdkę przy tej funkcji. Z automatu staje się ona wówczas naszym faworytem widocznym w skrócie na samym początku.

DPI drukarki – czy wyższa rozdzielczość to lepsza drukarka?

Jeżeli chodzi o inny istotny aspekt odróżniający tę generację drukarek to jest nim wbudowana karta Ethernet. Dwie wcześniejsze generacje jej nie posiadały. To sprawia, że Citizen CLS700III/703III staje się konkurencyjny na rynku drukarek termotransferowych i wyróżnia się wśród urządzeń Auto ID tego typu.

Zalety drukarki Citizen CLS700III/703III

  • Szybkość druku około 250 mm na sekundę
  • Wysoka jakość wydruku
  • Solidna metalowa obudowa
  • Łatwość obsługi i wymiana mediów
  • Możliwość montażu dodatkowych akcesoriów
  • Obsługa szerokich nośników aż do 118 mm.
Termotransferowa drukarka Citizen drukująca etykiety.

Podsumowując, Citizen CL-S700III/703III trzeciej generacji, to termotransferowa drukarka etykiet zaprojektowana z myślą o wydajności i niezawodności. Szybkie drukowanie, solidna konstrukcja, łatwość obsługi i wszechstronność sprawiają, że jest to doskonały wybór. Drukarka sprawdzi się w każdym środowisku i w każdych warunkach. Jest doskonale przystosowana do intensywnego użytkowania, a zarazem prosta w obsłudze.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Podobne artykuły

Back to top