Przemysłowa drukarka TSC. Modele dostępne od ręki!

4 sie 2022 - Arkadiusz Krużycki

Zastanawiasz się nad zakupem drukarki termotransferowej…  Pierwsze skojarzenie to Zebra, Honeywell czy Citizen. To również wybór wielu naszych klientów. Drukarki termotransferowe tej trójki to nie wszystko, chociaż trzeba przyznać, że pod względem sprzedaży zagospodarowały one spory kawałek „tortu”. Tam gdzie zasady korporacyjne nie narzucają konkretnej marki warto również przeanalizować ofertę innych producentów. Jednym z nich jest firma TSC AutoID Technology, której urządzenia z powodzeniem oferujemy od kilku lat. Drukarka TSC i Printronix pod względem jakości i ceny nie odbiegają od liderów. W wielu aspektach zastosowane rozwiązania są też bardziej nowatorskie i przyjazne dla użytkowników. Co istotne na dzisiejszym zaburzonym rynku dostaw – drukarki TSC oferujemy „od ręki”!

Nie pozwól się wyprzedzić!

Spośród wielu urządzeń jakie znajduje się w portfolio tego producenta chciałbym przybliżyć dwie serie drukarek TSC. To modele z rodziny MX i MH.

Drukarka TSC – solidna obudowa, kompatybilny język programowania

Drukarki TSC serii MX i MH wizualnie i technicznie nie odstają od liderów rynku. Mają solidną metalową obudowę i łatwy dostęp do wymiany materiałów eksploatacyjnych. Języki programowania drukarek TSC to TSPL-EZD kompatybilny z EPL, ZPL, ZPL II, DPL. Dlatego z powodzeniem możemy zastąpić każdą inną drukarkę niezależnie od środowiska w którym będzie pracować. Są to drukarki przemysłowe, dlatego idealnie nadają się do pracy ciągłej na liniach produkcyjnych i nie tylko. Do drukarek można zamontować moduł GPIO. Dzięki niemu można w łatwy sposób zintegrować maszyny wykorzystywane na produkcji lub inne urządzenia wykorzystywane na liniach produkcyjnych.

Oprogramowanie TSC CONSOLE

Dodatkowym atutem drukarek TSC jest niewątpliwie darmowe oprogramowanie TSC CONSOLE. Umożliwia ono zarządzanie drukarkami w obrębie sieci intranet, bez potrzeby podejścia do urządzenia. Pracownik IT czy utrzymania ruchu może zrobić to zdalnie. Z kolei jeśli firma ma oddziały w różnych miejscach, czy państwach, to dzięki płatnej aplikacji SOTI CONNECT, która również współpracuje z drukarkami TSC, ma możliwość zdalnego zarządzenia każdą drukarką z osobna. I to niezależnie gdzie ona się znajduje.

Panel operatora w drukarce i druk etykiet mierzących… 3 mm

Drukarka TSC ma możliwość pracy offline, bez komputera i dodatkowych interfejsów. Wystarczy że nasz programista napisze dedykowane pod potrzeby klienta oprogramowanie, które następnie wgrywa wraz z przygotowanymi wzorcami etykiet do drukarki. Dzięki dotykowemu panelowi możemy wówczas drukować gotowe wzorce. Jest to bezpieczne, gdyż chroni przed ingerencją pracownika i pomyłkami gdy do obsługi wykorzystujemy edytor etykiet np. etiLABEL lub nawet przypadkowym usunięciem etykiety z komputera. Dodatkowo po podłączeniu drukarki do sieci jest możliwość połączenia się z bazą danych. To znacznie ułatwia pracę. Nie trzeba być podłączonym do komputera.

Drukarki TSC serii MX

Model na zdjęciu poniżej to drukarka dedykowana dla tych, którzy stawiają na precyzję wydruku – seria MX. Są to drukarki 4”, czyli o możliwości maksymalnego zadruku do 104 mm.

drukarka-tsc-1

Drukarka ta występuje w wersji 203 dpi MX241P, 300 dpi MX341P oraz 600 dpi MX641P. Producent w zależności od zastosowanej głowicy oferuje urządzenia o różnej maksymalnej prędkości druku. Odpowiednio: dla MX241P to 457mm/s, dla MX341P to 356mm/s i dla MX641P to 152mm/s.

Seria drukarek MX świetnie nadaje się do wydruków małych etykiet, bo już od 3 mm. Duża precyzja oraz jakość są możliwe dzięki zastosowaniu dodatkowego modułu docisku materiału, który odpowiednio go stabilizuje.

Drukarki TSC serii MH

Występują one w wersji 4 calowej (zadruk 104 mm)  i 6 calowej (zadruk 168 mm).

drukqrka-tsc-2
drukarka-tsc-4

Drukarki z głowicą 4 calową producent oferuje w trzech wariantach rozdzielczości. To 203 dpi MH241T, 300 dpi MH341T oraz 600 dpi MH641T. Natomiast w drukarkach 6” producent proponuje, co jest zrozumiałe, tylko  dwie rozdzielczości, 203 dpi i 300 dpi.

Drukarki 4” MH mamy możliwość doposażenia o dodatkową obcinarkę, również do materiałów tekstylnych, co niewątpliwie jest dużym atutem. I w porównaniu z konkurencyjnymi drukarkami innych marek wypada na duży plus.

Spytaj o więcej!

Atuty drukarek TSC serii MH i MX:

 • precyzja druku, możliwy jest  zadruk etykiet od 3mm (dotyczy serii MX)
 • szybkość druku
 • możliwość drukowania bez konieczności podpinania komputera
 • bezpłatne zdalne zarządzanie drukarką
 • atrakcyjna cena
 • dostępność
 • obcinarka do tekstyliów (dotyczy serii MH).

Zastosowanie drukarek TSC serii MH i MX

 • branża automotive
 • branża AGD i RTV
 • obszar magazynu
 • obszar logistyki
 • obszar produkcji
 • produkcja chemii gospodarczej i kosmetyków
 • oznakowanie elektroniki i biżuterii.

Tu możesz zobaczyć je w akcji!

Drukarki TSC ze względu na swoje możliwości techniczne i przyjazną obsługę znalazły zastosowanie w naszym pritingroomie. To tu produkujemy personalizowane etykiety dla naszych odbiorców.

Nieprzeciętne możliwości drukarek TSC można z kolei zweryfikować w naszym showroomie, gdzie serdecznie zapraszam. Można tam również porównać ich możliwości z tymi oferowanymi przez inne marki.

Dodajmy, że Etisoft jest autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym drukarek TSC.

Przypominamy, drukarki są dostępne od ręki.

Kliknij po ofertę!

Podobne artykuły

Back to top