drukarki TSC w ofercie Etisoft

Drukarki TSC w ofercie Etisoft

18 paź 2022 - Arkadiusz Krużycki

Producent drukarek, firma TSC na rynku jest obecna od ponad 20 lat. W Polsce ta tajwańska firma powoli, ale skutecznie buduje swoją pozycję, stając na równi z innymi wiodącymi markami. Co warte podkreślenia, drukarki do etykiet marki TSC są trwałe, wytrzymałe, a ich oferta znacznie się w ostatnich latach poszerzyła.

Drukarki TSC to dwa lata gwarancji i aż rok gwarancji na głowicę drukującą. To niewątpliwie poważny argument potwierdzający niezawodność i bezawaryjność drukarek. Analizując dotychczasową sprzedaż, potwierdza się ten fakt, ponieważ liczba zgłoszeń drukarek TSC do naprawy gwarancyjnej jest znikoma.

Obecnie firma TSC w swojej ofercie ma szeroką gamę drukarek i można je podzielić następująco:

  • Drukarki mobilne
  • Drukarki biurkowe
  • Drukarki półprzemysłowe
  • Drukarki przemysłowe
  • Moduły drukujące.
drukarki TSC w ofercie Etisoft

Jaką drukarkę etykiet wybrać: mobilną czy biurkową?

Drukarki biurkowe o szerokości 2 lub 4 cali umożliwiają druk termiczny bądź termotransferowy. Seria TDP-324W to doskonałe narzędzie do drukowania opasek identyfikacyjnych na rękę. Dzięki kompaktowej obudowie zajmują niewiele miejsca na biurku, a zarazem pomieszczą popularne na rynku rolki opasek.

biurkowe drukarki TSC seria TDP-324W

Seria TX200 oferuje użytkownikom znacznie większe możliwości druku niż jakakolwiek inna drukarka tej klasy. Do dyspozycji mamy głowicę standardową 203dpi, 300dpi oraz aż 600dpi pożądaną przy drukowaniu najmniejszych etykiet do oznaczeń elektronicznych. Kolorowy wyświetlacz LCD z polskim menu oraz dostępne interfejsy komunikacyjne sprawiają, iż urządzenie może pracować w trybie wolnostojącym – bez konieczności stałego podłączenia do komputera.

drukarki TSC Seria TX200

Podobnie jak w przypadku wszystkich drukarek TSC, seria TX200 ma wbudowany język programowania TSPL-EZ, w pełni wspierający popularne na rynku standardy drukarek. TSPL-EZ jest ponadto wyposażona w wewnętrzne skalowalne czcionki TrueType (na bazie silnika czcionek Monotype®), które zazwyczaj są dostępne wyłącznie w droższych drukarkach.

Seria drukarek mobilnych Alpha umożliwia druk termiczny dokumentów, pokwitowań lub etykiet wszędzie tam, gdzie jesteś. Komunikacja bezprzewodowa w standardzie Bluetooth® lub 802.11 a/b/g/n ułatwia integrację produktu z istniejącymi systemami użytkownika.

Drukarki przemysłowe TSC: dokładny druk i wysokie nakłady etykiet

Drukarki etykiet przemysłowych TSC wyposażone zostały w najnowocześniejszą technologię gwarantującą precyzyjny druk nawet 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Dostępne rozdzielczości to 203dpi, 300dpi oraz 600dpi. Natomiast interfejsy komunikacyjne to USB, RS232, LPT, Ethernet, wi-fi, Bluetooth, GPIO (port wejść/wyjść cyfrowych), USB Host, Micro-SDCard. Mają wbudowany zegar czasu rzeczywistego RTC. Interpreter BASIC znajduje się w standardzie.

Seria TTP-286MT umożliwia druk o szerokości maksymalnie 8’’. Wyróżnia się najlepszym na rynku stosunkiem ceny do jakości wśród szerokoformatowych drukarek termotransferowych.

drukarki TSC TTP-286MT

Seria MH241T jest najlepiej sprzedającą się serią drukarek przemysłowych. Jej stosunek ceny do jakości komponentów  z których jest zrobiona jest rewelacyjny. Drukarka ma twardą metalową obudowę i może pracować w systemie całodobowym.

drukarki TSC Seria MH241T
drukarki TSC Seria MH241T

Drukarki TSC serii MH występują w wersji 4 calowej (zadruk 104 mm)  i 6 calowej (zadruk 168 mm).

Drukarki z głowicą 4 calową występują w trzech wariantach rozdzielczości i tak: 203 dpi MH241T, 300 dpi MH341T oraz 600 dpi MH641T. Natomiast w drukarkach 6” producent oferuje, co jest zrozumiałe, tylko dwie rozdzielczości, 203 dpi i 300 dpi.

Modele dostępne od ręki! Nie daj się wyprzedzić!

Drukarki serii MH można w dowolny sposób doposażyć w urządzenia i porty komunikacji. Jako akcesoria posiadają obcinarki do wszystkich rodzajów materiału, łącznie z nylonem czy satyną, jak również nawijaki oraz odklejacze podkładu. Dodatkowe także porty takie jak moduł GPIO czy wi-fi ułatwią nam tylko komunikację z drukarką.

Seria MX241P ma mocną konstrukcję z odlewu aluminiowego na potrzeby wysokonakładowego drukowania etykiet najwyższej jakości.

drukarki TSC seria MX240P

Pomimo zastosowania płaskiej głowicy drukującej jest jedną z najszybszych drukarek dostępnych na rynku. Maksymalna prędkość druku to 457 mm (18’’)/sekundę. Opcjonalnie dostępny port GPIO umożliwia łatwą integrację z liniami produkcyjnymi oraz realizację druku wyzwalanego przyciskiem bez użycia komputera.
Dzięki aplikacji etiLABEL obsługującej wszystkie modele drukarek TSC, użytkownik w łatwy sposób stworzy samodzielne stanowisko druku. Wyświetlenie etykiety przed drukiem na wyświetlaczu LCD eliminuje możliwość pomyłki przez operatora.

Łatwo i samodzielnie drukujesz z etiLABEL! Zobacz, to proste!

Do standardowej konfiguracji drukarek MX241P użytkownik może podłączyć czytnik kodów kreskowych 1D lub 2D. W ten sposób drukarka może weryfikować czytelność kodów na etykiecie bezpośrednio po druku (RAP – Read After Print).

Jak to działa?

Podsumowując: drukarki etykiet TSC to rozwiązanie przystępne cenowo i sprawdzające się w wielu różnych branżach i różnych potrzebach znakowania i identyfikacji. Ich mocną stroną jest niewątpliwie bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jeśli dodamy do tego wysoką wydajność i niezawodność zyskujemy urządzenie w istotny sposób usprawniające naszą pracę i zgodne z motto firmy: „TSC – mądrzejszy wybór”.

Chcę ofertę na TSC!

Podobne artykuły

Back to top