Sitodruk w branży AGD

8 mar 2022 - Mateusz Skowron
Sitodruk w branży AGD

Sitodruk jako technika druku posiada szerokie zastosowywanie w wielu gałęziach przemysłu. Jednym z przykładów jest wcześniej omawiana branża automotive i adaptowane do jej potrzeb nasze płyty czołowe dla wielu modeli ładowarek samochodów elektrycznych.

W dzisiejszym artykule skupimy się na zastosowaniach w branży bliższej naszemu codziennemu życiu i takiemu rozwiązaniu jak sitodruk w branży AGD. Dzięki krótkiej podróży po pomieszczeniach przeciętnego domu, dowiesz się, gdzie chowają się nasze produkty i w jaki sposób ułatwiają życie zarówno Tobie, jak i Twoim klientom.

Kuchnia

Spokojne popołudnie, służbowe obowiązki i rodzinne powinności zostają na kilka chwil przesunięte na dalszy tor. Do nozdrzy wdziera się zapach pieczeni, która na samą myśl pobudza uśpione kubki smakowe. Dzięki panelom kontrolnym i płytom czołowym powyższy opis nie jest tylko niespełnionym marzeniem głodnego autora, a realną obietnicą smacznie spędzonych chwil w gronie najbliższych. Dzięki naszym produktom możesz w intuicyjny sposób zarówno Ty, jak i Twój klient wejść w interakcję z… piekarnikiem i przy pomocy kliku ruchów pokrętła i wciśnięcia przycisku zatwierdź, zostać szefem lub szefową domowej kuchni. Proste? Oczywiście. Nasze panele uczynią obsługę skomplikowanie działających urządzeń możliwie najbardziej sprzyjającą docelowemu użytkownikowi domowego sprzętu.

Jakie jeszcze urządzenia mogą korzystać z naszych paneli?

  • Mikrofalówki
  • Ekspresy do kawy
  • Lodówki
  • Zamrażarki
  • Wszelkie urządzenia, które aż proszą użytkownika o wybranie spersonalizowanej funkcji.

Łazienka

Powoli zbliżamy się do kolejnego istotnego pomieszczenia każdego mieszkania. Otwieramy drzwi łazienki, gdzie wita nas charakterystyczna melodia właśnie ukończonego prania – na dzisiaj zaplanowany był program „delikatne”. Wyświetlacz komunikuje gotowość otwarcia frontowych drzwi pralki, co niezwłocznie robimy. Zapach płynu do płukania dominuje w powietrzu, gdy z zadowoleniem opróżniamy bęben pralki – zadanie wykonane.

Tak jak w przypadku kuchni, dzięki wysokiej jakości panelom kontrolnym możliwe było wydanie polecenia urządzeniu tak, by nasze delikatne ubrania zostały wyprane w odpowiednio niskiej temperaturze.

Funkcjonalność i potwierdzona jakość

Panele produkowane przez członka Grupy Etisoft, drukarnie Graffiti to symbol nie tylko wysokiej funkcjonalności dostarczanych produktów, ale przede wszystkim jakości, która potwierdzona została poprzez renomowane certyfikaty jakości – wszystkie elementy i panele wytwarzane są w oparciu o normy i standardy ISO 9001, ISO 14001, IATF 16949 zapewniając tym samym niezmiennie najwyższą jakość i powtarzalność produktu.

Skontaktuj się z nami!

Podobne artykuły

Back to top