praca w Etisofcie

Etisoft to dla mnie… Nasi „dziesięciolatkowie” mają głos

12 sty 2021 - Joanna Heler-Kończakowska

Grudniowe spotkania wszystkich pracowników firmy były dla nas co roku okazją do podsumowania mijającego roku. Przy tej okazji świętowaliśmy jubileusze 10-lecia pracy w Etisofcie. Ogłaszaliśmy także kto, zdaniem naszych pracowników, zasłużył na tytuł „Współpracownika Roku”.

Sytuacja związana z pandemią wymusiła na nas w 2020 roku zmianę formuły spotkania. Nie było nam dane spotkać się w dużym gronie, jednak tradycji uhonorowania naszych pracowników stało się zadość.

Przy tej okazji oddaliśmy głos naszym „dziesięciolatkom”. Z czym się im kojarzy Etisoft? Oto niektóre z refleksji, opinii, wrażeń, wspomnień…

Dorota, menedżer ds. marketingu handlowego

Etisoft to dla mnie przede wszystkim plejada fantastycznych ludzi, z którymi miałam okazję pracować, organizować firmowe eventy i spędzać czas poza pracą. Część znajomości i przyjaźni przeniosła się już na stałe do mojego życia i mam nadzieję, że z czasem pojawią się kolejne.

Damian, mistrz zmianowy

Nie zastanawiałem czym jest dla mnie miejsce pracy. Może krótko… cieszę się, że pracuję w stabilnej firmie w praktycznie niezmieniającym się składzie i… kolejnej dyszki!

Roman, operator maszyn fleksograficznych

…fajni ludzie, bardzo dobra atmosfera – to było zawsze dla mnie najważniejsze i to znalazłem w Etisofcie.

Ewa, koordynator ds. obsługi sprzedaży

Etisoft to… ludzie. 10 lat pracy pozwoliło na poznanie się w różnych sytuacjach. Wiem, że zawsze mogę liczyć na szacunek i wsparcie, zwłaszcza w sytuacjach stresujących. Bardzo dobrze czuję się w etisoftowym gronie i cieszę się, że mogę być częścią tego zespołu.

Magdalena, specjalista ds. księgowych

Etisoft to dla mnie… stabilność i bardzo fajni ludzie. W ciągu minionych lat firma dała mi możliwość rozwoju tak w księgowości, jak i w kadrach. W zasadzie nawet pracę zdalną postrzegam jako nowy etap rozwoju Myślę, że ostatnie miesiące dały nam sporo do myślenia. Dlatego cieszę się, że nasza firma w tym czasie rozwija się, co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Magdalena, specjalista ds. kluczowych klientów

Etisoft to dla mnie możliwość spotkania ludzi z pasją i ogromem wiedzy, chęcią pomocy oraz wsparciem w każdym temacie. Cieszę się, że przez te 10 lat miałam możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Ismena, operator maszyn konfekcjonujących

Etisoft to dla mnie przede wszystkim praca w zaangażowanym i miłym zespole, bo jak wiadomo ludzie tworzą atmosferę. Moje 10 lat pracy w naszej firmie jest idealnym potwierdzeniem moich słów 🙂

Maciek, starszy menedżer ds. kluczowych klientów

Cieszę się, że mogę pracować w ciekawej branży, w rozwojowej, stabilnej i bezpiecznej firmie. Nawet w czasie pandemii udało się nam nie tylko utrzymać pozycję, a nawet rozwijać działalność o nowe produkty i klientów. Z pewnością tu każdy dzień przynosi coś nowego: łatwiejsze lub trudniejsze zadania, ale zawsze traktuję je w kategoriach wyzwania, z którym trzeba sobie poradzić i iść do przodu.

Dariusz, operator maszyn krojących wstęgi

Etisoft to dla mnie czysta i spokojna praca, a ludzie są bardzo „spoko”. Mam nadzieję, że po pandemii powrócimy do firmowych wypadów. W tym temacie dużo się u nas działo, zawsze byłem pod wrażeniem pomysłowości tych wydarzeń.

Łukasz, specjalista ds. jakości

Minione lata pozwoliły mi na rozwój osobisty i zawodowy. Daje mi to poczucie zaufania, wsparcia, wiary i chęci w perspektywie dalszej współpracy. Nie samą pracą człowiek żyje. Dla wyjaśnienia więc wspomnę, że Etisoft pomaga realizować nasze pasje. Oby tak dalej! Dziękuję!

Współpracownik Roku – to brzmi dumnie

Ponadto, jak co roku wybraliśmy „Współpracowników Roku”. Spośród prawie 70 zgłoszonych osób wybraliśmy TOP 20 Współpracowników. Przede wszystkim cieszą nas nowe twarze, które pojawiają się w plebiscycie po raz pierwszy. Dla wyjaśnienia, równie ważna jest w nim obecność w nim pracowników docenionych po raz kolejny🙂

Z pewnością aangażowanie, motywacja do działania, serdeczność, a przede wszystkim gotowość wsparcia w codziennej pracy są wartościami nie do przecenienia. Dlatego też wszystkim Wam dziękujemy!

A jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu śledź aktualne oferty pracy. Znajdziesz je tutaj.

Podobne artykuły

Back to top