EtisoftZnaczyLudzie

#Ruszajmysie! Podczas firmowego pikniku bawiliśmy się z teamami sportowymi Etisoft

4 lip 2022

Tegoroczną imprezę firmową spędziliśmy na sportowo, zgodnie z hasłem promującym teamy sportowe działające w naszej firmie i zachętą, by zadbać o swoją kondycję #Ruszajmysie! Bo #EtisoftZnaczyLudzie

I ruszyliśmy! Bawiliśmy się w dobrze znanym nam z wyjazdów sprzed lat ośrodku Aqua Brax w Szymocicach. Do wyboru, do koloru — każdy znalazł dla siebie dyscyplinę w której mógł się sprawdzić, poruszać, zintegrować z innymi. Przy tej okazji — dziękujemy liderom teamów za motywację i cenne wskazówki!
I tak: 21 rowerzystów pod egidą Etisoft Bike Team przejechało prawie 39 km, pokonując trasę z Szymocic do Raciborza. Niektórzy mieli więcej na licznikach, bo wystartowali z własnych domów.
Etisoft Futsal Team rozegrał mecze podczas których wyłoniono najlepszego bramkarza, strzelca i zawodnika. Rozegraliśmy także konkurencję „Turbokozak” (zawody sprawnościowe sprawdzające technikę).
Etisoft Running Team wędrował z kijkami do nordic walking i biegał w rytmie slow w przepięknych lasach okalających ośrodek.
Siódme poty wycisnął z nas także pan Grzegorz podczas dwugodzinnego treningu fitness. To była naprawdę aktywna sobota!
Naszych pracowników nieustannie zachęcamy do aktywnego trybu życia i dołączenia do naszych teamów sportowych. Przypomnijmy, mamy ich sześć: rowerowy, biegowy, futsalowy, żeglarski, biegowy, narciarski i wędkarski.

Podobne artykuły

Back to top