wszywki odzieżowe, wszywki tekstylne, metki odzieżowe

Nowości w sklepie internetowym Etisoft

24 maj 2021

Wszywki odzieżowe, znane też jako metki ubraniowe – mały, ale niezbędny i bardzo ważny element odzieży. Kto wyprodukował ubranie? Jak prać ulubioną bluzkę, aby długo cieszyła oko? Ile kosztuje? Wreszcie – metka ubraniowa jako element dekoracyjny o znaczeniu marketingowym. Jak widać, wszywki odzieżowe pełnią bardzo istotną rolę w procesie produkcyjno-sprzedażowym. Powinny być więc trwałe i estetyczne. Są wykorzystywane jako etykiety identyfikacyjnej i z powodzeniem są stosowane także przez producentów obuwia, tekstyliów, tapicerowanych mebli, materacy czy pościeli.

Dzięki temu oznaczeniu producent przekazuje ważne informacje dotyczące produktu, np. takie jak:

  • skład materiałów
  • rozmiar odzieży
  • zalecane sposoby pielęgnacji
  • nazwa marki/ producenta
  • cenę.

Z myślą o klientach z tych branż w sklepie internetowym Etisoft uruchomiliśmy sprzedaż zestawów zawierających nylon lub satynę w różnych rozmiarach wraz z dopasowaną taśmą termotransferową do zadruku. Oferujemy również zestawy z przywieszkami tekturowymi. Pozwalają one na samodzielny nadruk w technologii termotransferowej.

Metki mogą zostać zamocowane na stałe poprzez wszycie w materiał ubrania (tzw. wszywki), bądź czasowo, kiedy to metka pełni rolę przywieszki mocowanej za pomocą żyłki, dekoracyjnej wstążki lub sznurka.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. oraz po więcej informacji o etykietach.

Podobne artykuły

Back to top