druk na żądanie

Druk na żądanie. Elastyczne drukowanie etykiet przez producentów kawy

23 sty 2024 - Mariusz Bielecki

Poniedziałek, godziny wczesnoporanne i ten moment, kiedy włącza się budzik. Pierwsza myśl po przebudzeniu… KAWY. To niesamowite jak ten napój potrafi zmienić nasze nastawienie do dnia. Jednak ile osób – tyle gustów. Każdy ma swoje ulubione smaki i sposoby przyrządzania tego napoju. Na szczęście na rynku jest całkiem sporo producentów kawy, a coraz większą popularnością cieszą się kraftowe wyroby przygotowane przez rzemieślników. Jak w takim razie wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie kawę? Tu z pomocą przychodzi etykieta na opakowanie, którą każdy producent kawy może samodzielnie zaprojektować i zadrukować istotnymi dla siebie i konsumenta informacjami.  Druk na żądanie i drukarki etykiet kolorowych to idealne rozwiązanie pomagające w personalizowaniu oferty, druku krótkich serii, ze zmiennymi danymi.

Druk na żądanie i etykiety na pudełka do druku: przyciągnij wyglądem, zatrzymaj na dłużej smakiem

Producent kawy, korzystając z druku na żądanie może we własnym zakresie umieścić na etykiecie produktu np. takie informacje jak:

  • stopień palenia kawy
  • kraj pochodzenia i region
  • gatunek i odmiana
  • datę palenia
  • gramaturę.

Odpowiednio atrakcyjna wizualnie grafika sprawi też, że klienci chętniej sięgną po opakowanie „małej czarnej”.

kawa torebki druk etykiet na żądanie

Dlaczego druk na żądanie może być atrakcyjny dla firm rzemieślniczych?

Producenci kawy często muszą zamawiać większe ilości etykiet w drukarniach, przechowywać je, sprawdzać czy dany wzór oraz informacje są ciągle aktualne, a wzór się nie kończy. Jeżeli konieczne jest wprowadzenie zmian w projekcie – zdezaktualizowane etykiety lądują w koszu. Oznacza to, że generują koszty. Jeśli na dodatek czas oczekiwania na nowe etykiety z drukarni przedłuży się może to skutkować opóźnieniem we wprowadzeniu produktu na rynek. To może z kolei oznaczać straty finansowe oraz wizerunkowe.

A co, jeśli powiedziałbym, że istnieje bardzo proste rozwiązanie tego problemu?

Jak producent kawy skorzystał z druku etykiet na żądanie – przeczytaj nasze case study!

Drukuj elastycznie – obniż koszty

Chcesz się dowiedzieć jak zacząć drukować wyraźne i trwałe etykiety na opakowania we własnym zakresie, w ilościach jakie potrzebujesz, zaczynając już nawet od jednej sztuki? Jeśli tak, to przygotuj swoją ulubioną kawusię, rozsiądź się wygodnie i przeczytaj jaką propozycję ma dla Ciebie Etisoft.

Mamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji etykiet. Wiemy, jak ważne jest budowanie własnej marki i jak etykiety produktowe mogą pomóc zwiększyć sprzedaż.

Niezależnie od tego czy potencjalny klient zobaczy produkt w sklepie czy na ekranie monitora dobrze zaprojektowana etykieta na opakowaniu przyciągnie jego wzrok. Pełnić będzie też funkcję informacyjną, jak i marketingową.

drukarka epson druk etykiet na żądanie

Etisoft oferuje dopasowane do potrzeb klienta rozwiązania w zakresie druku na żądanie etykiet kolorowych. Zaopatrując się w odpowiedni sprzęt uniezależniasz się od drukarni. Drukuj tyle etykiet, ile faktycznie potrzebujesz. Zmieniaj wzory czy oznaczenia na etykiecie w dowolnym momencie. Koniec z kontrolowaniem zapasów magazynowych i wyrzucaniem niewykorzystanych etykiet. Zacznij tworzyć spersonalizowane etykiety dostosowane do potrzeb klienta czy nadchodzących okazji.

Zamów próbki, obejrzyj możliwości drukarek w akcji!

W zależności od ilości używanych etykiet zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Posiadamy w swojej ofercie drukarki Quicklabel oraz Epson z serii Colorworks. Wymienione urządzenia mamy w naszym showroomie, w siedzibie firmy w Gliwicach.

Drukarka do etykiet kolorowych – którą wybrać?

Możemy zaprezentować ich działanie na żywo, jak również na podstawie przesłanych plików druku wykonać próbki i przesłać je do Państwa. Posiadamy również surowce (etykiety samoprzylepne), które w połączeniu z wymaganym wzorem idealnie podkreślą charakter produktu.

Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w użytkowaniu.

Jeżeli jesteś ciekawy czy nasze oferta jest atrakcyjna również dla Ciebie…

Skontaktuj się z nami!

Podobne artykuły

Back to top