Drukarki etykiet Honeywell – przegląd oferty: od drukarek biurkowych po przemysłowe  

1 mar 2024 - Arkadiusz Krużycki

Honeywell ma w swojej ofercie urządzenia, które ułatwiają pracę praktycznie we wszystkich branżach i dziedzinach życia codziennego – czy to produkcja, branża usługowa czy wysoko zaawansowana technologia wojskowa czy też technologia kosmiczna. W tym artykule skupimy się na interesującej nas dziedzinie jaką jest druk etykiet i związanej z tym ofertą Honeywell. To czytniki, terminale lub tablety czy drukarki etykiet Honeywell dzięki którym druk jest możliwy i realizowany.

I to właśnie od drukarek powinniśmy zacząć planowanie stanowiska pracy. Dzięki nim wydrukujemy etykiety, które wykorzystamy w celu identyfikacji czy śledzenia produktów.

W ofercie Honeywell można znaleźć odpowiednią drukarkę dla swoich potrzeb. Niezależnie czy jest to produkcja, logistyka czy też retail, w portfolio Honeywell jest duży wybór, od drukarek biurkowych po półprzemysłowe aż do drukarek przemysłowych, które mogą pracować nawet w najtrudniejszych warunkach. W poniższym tekście przedstawię najciekawsze drukarki etykiet z portfolio Honeywell.

Biurkowe drukarki etykiet Honeywell

Drukarka biurkowa PC45D oraz PC45T

drukarki biurkowe Honeywell

Dla niewtajemniczonych: drukarka Honeywell PC45D to drukarka termiczna, która nie potrzebuje taśmy barwiącej, ponieważ druk jest przenoszony bezpośrednio na papier termiczny. To idealne zastosowanie do oznaczania paczek w logistyce. Jeśli chodzi o drukarkę PC45T tutaj można już zastosować etykiety papierowe i wszelkiego rodzaju etykiety foliowe, ponieważ do wydruku oprócz etykiety wykorzystuje się taśmy termotransferowe.

Samodzielnie projektuj i drukuj etykiety z programem etiLABEL

Nowe biurkowe drukarki do etykiet Honeywell diametralnie różnią się od starszych modeli i to nie tylko wyglądem. Nowoczesny design znacznie podkreśla stylowość drukarki, a kolorowy duży dotykowy wyświetlacz pomaga w intuicyjnej obsłudze. Posiada więcej pamięci oraz więcej portów którymi można się komunikować z drukarką. Dostępne są dwie rozdzielczości 203 dpi i 300 dpi. W odróżnieniu od poprzedniczek, PC45 ma aż 24 miesiące gwarancji.

Drukarki półprzemysłowe Honeywell: panele dotykowe i zwiększona pamięć

Kolejnymi drukarkami z odnowioną stylistyką są drukarki półprzemysłowe PD45 oraz PM45.

drukarki półprzemysłowe Honeywell

W obu drukarkach zastosowano panele dotykowe oraz zwiększono pamięć. Obie mają metalowe obudowy w celu zapewnienia trwałości i wytrzymałości na długi czas. Są już przystosowane do drukowania większych ilości etykiet. Można powiedzieć że drukarka PD45 jest troszkę większą drukarką biurkową. Stworzona do większych nakładów druku, opcjonalnie z możliwością montażu obcinarki. Dostępne są  dwie rozdzielczości: 203 dpi i 300 dpi.

Jeśli chodzi o PM45 to są dwie możliwości montażu akcesoriów: obcinarka i odklejak.  Jest też możliwość zastosowania interfejsów: RFID, równoległych i przemysłowych. W odróżnieniu od opisanych wyżej drukarek PM45 ma dostępne trzy rozdzielczości 203 dpi, 300 dpi oraz 600 dpi. Tak więc ta drukarka jest bardziej wszechstronna i przygotowana do pracy we wszystkich branżach.

Drukarki gotowe do druku w warunkach przemysłowych

Drukarki przemysłowe PX45 oraz PX65.

drukarki przemysłowe Honeywell

Seria drukarek PX jest kolejną już odsłoną drukarek przemysłowych Honeywella, przystosowaną do pracy ciągłej, czyli 24/7. Drukarki te występują w dwóch wariantach szerokości:

  • PX45 (4”) druk możliwy do 120 mm
  • PX65 (6”) druk możliwy do 170 mm.

Wykonane są z solidnej metalowej obudowy, dzięki której mogą pracować w najcięższych warunkach. Są w stanie wydrukować bardzo duże ilości etykiet na jednej zmianie, nawet 20 000 etykiet lub więcej, dzięki bardzo dobrej jakości elementów z których są wykonane części i podzespoły drukarki.

Jeśli więc szukasz drukarki dopasowanej do swoich potrzeb, chcesz dodatkowo zaopatrzyć się w wysokiej jakości materiały eksploatacyjne – skontaktuj się z nami. W naszej ofercie znajdziesz także inne urządzenia Auto ID z oferty Honeywell. Dodatkowo polecamy autorski program do samodzielnego projektowania i druku etykiet etiLABEL współpracujący z drukarkami tego producenta.

Pobierz demo i darmową wersję etiLABEL Lite!

Etisoft posiada status partnera serwisowego drukarek Honeywell.

Pomożemy w ich doborze!

Spytaj o ofertę!

Podobne artykuły

Back to top