Program do projektowania etykiet – twórz je samodzielnie z etiLABEL

28 lip 2022 - Agnieszka Biś

Jeszcze do niedawna standardem było to, że etykiety termotransferowe i inne oznaczenia produktów zamawiało się w drukarni. Dziś na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń, których zakup pozwala producentom działać samodzielnie. Jednak drukarka termotransferowa i materiały eksploatacyjne nie wystarczą – trzeba jeszcze zaopatrzyć się w dobry program do projektowania etykiet.

Która wersja będzie dla Ciebie odpowiednia? Porównaj!

Oprogramowanie do drukarki termotransferowej

Oprogramowanie dla drukarki do etykiet znacznie ułatwia projektowanie i wydruk etykiet. Z poziomu oprogramowania możemy m.in. ustawić temperaturę i szybkość druku. Także zadbać o względy techniczne, np. dokonać kalibracji czujnika materiału.

Oprogramowanie do drukarki termotransferowej jest także narzędziem umożliwiającym zaprojektowanie etykiet. To w nim przygotowujemy wzorce do wydruku, zawierające tekst, grafikę, datę czy kod kreskowy. Co więcej, nasz program do projektowania etykiet jest w stanie automatycznie nadawać kolejne numery seryjne. Dzięki temu nie musimy tracić czasu na przygotowywanie każdej etykiety z osobna. Z pomocą etiLABEL stworzymy zarówno klasyczne etykiety, jak i oznaczenia z tagami RFID.

etiLABEL – autorskie oprogramowanie do projektowania etykiet

Printronix, Zebra, Citizen, TSC, Sato, Honeywell, Avery Dennison czy Toshiba-Tec – drukarki termotransferowe i termiczne tych znanych producentów można obsługiwać korzystając z etiLABEL. To autorskie oprogramowanie firmy Etisoft, dostępne w kilku wersjach: Lite, Basic, Standard, Medio, Professional.

Pobierz demo, sprawdź darmowy etiLITE!

Już standardowa wersja zapewnia poziom funkcjonalności, który dla większości producentów jest w pełni wystarczający, by uniezależnić się od usług drukarni.

Spytaj o ofertę!

Tym, co ceni sobie wielu użytkowników etiLABEL, jest intuicyjna obsługa tego oprogramowania. Nawet osoba, która korzysta z niego po raz pierwszy bez większego problemu przygotuje nieskomplikowane etykiety produktowe wedle swojego pomysłu.

Warto pamiętać, że oprócz oprogramowania do drukarek etykietowych, w ofercie Etisoft znajdziemy także dedykowane im materiały eksploatacyjne. To etykiety do zadruku i taśmy termotransferowe. Ciekawe urządzenia z serii Print&Apply czekają także na tych, którzy chcą ułatwić sobie samą aplikację etykiet na wybrane produkty.

To rozwiązanie dla Ciebie?

Kup je tu!

Zobacz również:
Drukarki TSC

Podobne artykuły

Back to top