„Nasze” pojazdy AGV w raporcie „Roboty przemysłowe 2021-2022”

5 paź 2021 - Joanna Heler-Kończakowska

Mocno zaznaczamy swoją obecność na rynku jako projektant, producent oraz integrator systemów intralogistycznych.  Realizujemy ją poprzez Etisoft Smart Solutions, spółkę-córkę Etisoft. To, co robią nasi koledzy zaowocowało zaproszeniem do udziału w projekcie porównującym roboty mobilne, czyli najszybciej rozwijający się sektor robotów przemysłowych.

Efekt to obecność w raporcie „Roboty przemysłowe 2021-2022” wydawnictwa Control Engineering. Raport obejmuje wyłącznie rynek polski. Zawiera informacje nie tylko na temat najnowszych międzynarodowych technologii w tym sektorze. To także wiedza o polskich firmach, które utrzymują swoją pozycję wśród konkurencji dzięki wysokiej jakości produktom, służącym do zarządzania logistyką, zapasami i produkcją.

Raport jest okazją nie tylko do przedstawienia oferty („Etisoft Smart Solutions – polski  innowator w branży robotów mobilnych”), ale także naszej diagnozy sytuacji na rynku. Chwalimy się także na czym polega przewaga konkurencyjna Etisoft Smart Solutions:

– To podejście systemowe do problemów naszych klientów. Przede wszystkim kładziemy nacisk na wstępne etapy wdrożenia, tj. etap projektowy systemu intralogistycznego, na który składa się między innymi symulacja procesu w oprogramowaniu FlexSim, projekt niezbędnej infrastruktury, a także wstępny audyt bezpieczeństwa funkcjonowania systemu – podkreśla Wojciech Klein, dyrektor ds. badań i rozwoju Etisoft Smart Solutions.

Link do raportu znajdziesz tu: Dodatek Roboty Przemysłowe 2021-2022 | Control Engineering Polska

Czytaj o nas na str. 29 i 36.

Jeśli interesuje Cię tematyka robotów mobilnych AGV, zastanawiasz się czy jest to rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa przeczytaj teksty naszych ekspertów.

·        Roboty mobilne AGV – elastyczność i ekonomiczność rozwiązania

·        Wdrożenie systemu intralogistycznego z wykorzystaniem robota AGV w zakładzie produkcyjnym etykiet Etisoft Sp. z.o.o

·        Dlaczego roboty AGV Cię nie przejadą? Systemy bezpieczeństwa wózków AGV

·        Automatyzacja procesów dostawy komponentów na linie produkcyjne z wykorzystaniem robotów AMR/AGV

·        Wdrożenie robota mobilnego AGV a floty.

Zapraszamy także do kontaktu! Odpowiemy na Twoje pytania i wątpliwości.

Zapytanie

Podobne artykuły

Back to top