druk etykiet na żądanie

Druk etykiet na żądanie z pomocą drukarki EPSON C7500 oraz ich aplikacja na opakowania kawy na linii produkcyjnej

15 mar 2023 - David Woetmann

Mikropalarnia kawy Stellini opracowała nową strategię identyfikacji swoich produktów. Postawiła na etykiety, które powinny bardziej przyciągać wzrok, mieć ekskluzywny wygląd, a sam opis powinien być bardziej czytelny i wyraźny. Rozwiązanie, którego elementem jest druk etykiet na żądanie kierujemy do producentów wyrobów z personalizowanymi etykietami, które powstają w limitowanych ilościach, krótkich seriach i mają zmienne dane.


Stellini Kaffe stworzyło kompletne rozwiązanie do pakowania/napełniania oraz do drukowania etykiet na linii produkcyjnej we współpracy z Pack-Engineering oraz zaoferowaną przez Etisoft Nordic drukarką do etykiet kolorowych Epson C7500.


Dzięki nowemu, w pełni zautomatyzowanemu systemowi napełnianie i etykietowanie torebek z kawą stało się znacznie uproszczone.

Druk etykiet na żądanie: elastyczne dopasowanie do wielkości produkcji

Praca drukarki Epson C7500 Colorworks jest kompatybilna z systemem pakowania/napełniania. Etykiety są automatycznie aplikowane na torebki z kawą podczas procesu napełniania.
Stellini Kaffe może teraz szybko dostosować swoją produkcję i elastycznie zmieniać opisy na etykietach.

Etisoft Nordic rozwiązał zadanie dla Stellini Kaffe za pomocą drukarki Epson C7500 Colorworks.

Drukarka do etykiet kolorowych – sprawdź jaką wybrać!


We współpracy z firmą Pack-Engineering firma Stellini Coffee otrzymała kompletny system pakowania/napełniania z drukarką liniową Epson C7500.


Stellini Kaffe może teraz szybko dostosować swoją produkcję i zmieniać układy druku etykiet. Druk etykiet na żądanie pozwala natychmiast drukować je w żądanej liczbie.


Stellini Kaffe używa programu NiceLabel do projektowania i drukowania swoich etykiet.
Dzięki zoptymalizowanej technologii drukowania koszt wydruku jednej etykiety zredukowaliśmy do niezwykle konkurencyjnego poziomu.

Szukasz ekonomicznego rozwiązania w zakresie druku etykiet kolorowych? Sprawdź naszą ofertę!

Bo Skyggelund, dyrektor palarni kawy Stellini:

W czasach, gdy normą była kawa filtrowana, parzona ze zmielonych, nie zawsze świeżych ziaren, misją Roberto Stelliniego było zapoznanie Duńczyków z prawdziwą kawą. Jako pierwsi wprowadziliśmy prawdziwą kawę do biur już w 1999 roku.
Naszą kawę palimy ręcznie według włoskich metod. W procesie palenia i przygotowywania jej od ziarenka do finalnego produktu wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie oraz doprawiamy dużą dawką pasji i precyzji.

Masz pytania – skontaktuj się z nami!

Podobne artykuły

Back to top