Drukarki etykiet przemysłowych – nowości w ofercie TSC

11 maj 2021 - Marek Gaweł

TSC Auto ID to jeden z największych na świecie producentów drukarek etykiet. Sprzedane klientom drukarki etykiet tej tajwańskiej firmy, założonej w 1991 roku to już ponad 5 milionów sztuk. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w każdy z produktów dają podstawy do tworzenia niezawodnych i innowacyjnych urządzeń. W szerokim portfolio TSC znajdziemy z pewnością drukarki etykiet przemysłowych, drukarki biurkowe, mobilne, półprzemysłowe oraz kolorowe atramentowe. Wszystkie produkty wyróżniają się przyjazną dla użytkownika konstrukcją, stabilną pracą i wysoką wytrzymałością. Możliwości konfiguracyjne sprawiają, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy znajdą produkt spełniający ich oczekiwania.

Przemysłowe drukarki biurkowe – którą wybrać?

Warto podkreślić, że w 2021 roku TSC dokonało największej jak dotąd aktualizacji najpopularniejszych produktów z serii drukarek w pełni przemysłowych. Udoskonalenia obejmują przede wszystkim:

  • ulepszoną komunikację bezprzewodową
  • zwiększoną kompatybilność z popularnym oprogramowaniem do zdalnego zarządzania drukarkami SOTI Connect
  • monitorowanie głowic drukujących w czasie rzeczywistym w celu wykrycia awarii zanim spowoduje uszkodzenia w druku.

TSC PEX-1001

Moduły drukujące serii PEX-1001 to zaawansowane urządzenia do pracy ciągłej w środowiskach produkcyjnych. Solidna, odlewana ciśnieniowo konstrukcja zaprojektowana została w popularnym na rynku formacie. Umożliwia on integrację z niemal wszystkimi dostępnymi typami automatycznych aplikatorów etykiet. Maksymalna szybkość druku to aż 18’’ na sekundę (457 mm/s). dzięki wysoce precyzyjnemu pozycjonowaniu etykiet może drukować na najmniejszej etykiecie o wysokości zaledwie 5 mm. Oferuje szerokie możliwości połączeń w tym USB, równoległe, szeregowe, Ethernet, GPIO, host USB i opcjonalnie WiFi 802.11 a/b/g/n/ac z modułem combo Bluetooth 4.2.

Zdalne zarządzanie drukarkami – pełna kontrola i eliminacja przestojów

SOTI Connect i TSC Console umożliwiają bezsprzecznie zdalne zarządzanie drukarkami w przedsiębiorstwie w celu:

  • utrzymywania pełnej kontroli nad urządzeniem,
  • zarządzaniem wieloma zadaniami druku,
  • obniżeniem kosztów konserwacji
  • przede wszystkim unikanie przestojów krytycznych dla firmy urządzeń.

TSC Sense Care automatycznie skanuje i wykrywa błędne punkty głowicy drukującej podczas procesu drukowania. Obsługuje górne i dolne czujniki odstępu etykiet w celu łatwego ich przełączania.


TSC MX241P

W pełni przemysłowa drukarka z niezwykle precyzyjnym mechanizmem druku to TSC serii MX241P. Uchwyt na rolkę etykiet z silnikiem odwijającym, podwójny docisk materiału gwarantują powtarzalny druk na etykietach nawet o minimalnej długości 3 mm. Dostępna głowica drukująca 200 dpi, 300 dpi oraz 600 dpi.

Podobnie jak w serii PEX-1001 drukarkami MX241P można zarządzań poprzez SOTI Connect oraz TSC Console. TSC Sense Care do automatycznego skanowania głowicy drukującej.


TSC seria MH

Modernizacja floty urządzeń drukujących, w tym drukarek etykiet przemysłowych

Seria MH to jedna z głównych i tym samym najpopularniejszych rodzin drukarek TSC oferująca szeroki wachlarz możliwości konfiguracyjnych. Szerokość druku 4’’ lub 6’’, głowica drukująca o rozdzielczości 200 dpi, 300 dpi lub 600 dpi. Akcesoria obejmujące peeler (dyspenser etykiet) z wewnętrznym nawijakiem podkładu, aż 5 różnych obcinarek (w tym obcinarki do tekstyliów), nawijarkę wewnętrzną etykiet (pełna rolka o średnicy 8’’). Dostępne opcjonalnie interfejsy bezprzewodowe Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac  z modułem combo Bluetooth 4.2 ułatwiają uruchomienie urządzeń w zastanym, docelowym środowisku pracy użytkownika.

Seria MH również została wyposażona w możliwość integracji z SOTI Connect oraz TSC Console. TSC Sense Care dostępne do automatycznego skanowania głowicy drukującej.

Nowe modele drukarek TSC to idealne rozwiązanie dla klientów zainteresowanych modernizacją swojej floty urządzeń drukujących. Zapewniają zupełnie nowy zestaw zaawansowanych funkcji do sterowania i zarządzania drukiem.

Nasza firma jest autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym drukarek TSC.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Zapytanie

Podobne artykuły

Back to top